Skip to content
25 sie, 2026

MotoMazowsze.pl

Motoryzacyjne Mazowsze

  • Home
  • Kronika Policyjna
  • Wypadki
  • Kronika Policyjna
  • Dla kierowców
  • Wypadki
  • Utrudnienia
  • Komunikacja miejska
  • Home
  • Wypadki
  • Page 36

Kategoria: Wypadki

Niebezpieczne zdarzenie przed przejazdem drogowo-kolejowym

2025-12-022025-12-02 motoadmin

Tuż przed przejazdem drogowo-kolejowym w Nowym Żylinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Auto kierowane przez 51-letniego sochaczewianina uderzyło m.in. w sygnalizator i znaki drogowe. Sprawca zdarzenia drogowego miał 2 promile alkoholu w organizmie. W ubiegłym […]

Dla kierowców, Kronika Policyjna, Utrudnienia, WypadkiPolicja Sochaczew, Sochaczew

Śmiertelne potrącenie motorowerzysty w powiecie parczewskim

2025-12-022025-12-02 motoadmin

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło wczoraj w miejscowości Kostry w powiecie parczewskim. Z ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Ford najechał na tył motoroweru, którym kierował 46- latek. Pomimo udzielonej pomocy medycznej życia motorowerzysty nie […]

Dla kierowców, Kronika Policyjna, Utrudnienia, WypadkiParczew, wypadek, wypadek śmiertelny

Zasłabł za kierownicą i uderzył w dom

2025-12-012025-12-01 motoadmin

W Gościeradowie Plebańskim doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w którym śmierć poniósł 69-letni kierowca. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący zasłabł w trakcie jazdy i uderzył samochodem w budynek mieszkalny. 14-letni pasażer trafił do szpitala. Dzisiaj […]

Dla kierowców, Kronika Policyjna, WypadkiKraśnik

Nietypowa kolizja w Dominowie

2025-12-012025-12-01 motoadmin

Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło na terenie gminy Mełgiew. Od zestawu złożonego z ciągnika rolniczego i dwóch przyczep odpięła się jedna z nich, uderzając w nadjeżdżającego z naprzeciwka Forda. W wyniku zdarzenia kierująca osobówką została […]

Dla kierowców, Kronika Policyjna, Utrudnienia, WypadkiŚwidnik

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku w Turce

2025-12-01 motoadmin

Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło 25 listopada b.r. po godz. 15.30 w Turce. Kierujący VW Crafterem wyjeżdżając z posesji przejechał […]

Dla kierowców, Kronika Policyjna, WypadkiPolicja Lubelska, wypadek, wypadek śmiertelny

Wypadek śmiertelny na drodze powiatowej

2025-11-272025-11-27 motoadmin

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Miastkówek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 32-letni kierujący Peugeot nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył […]

WypadkiLubartów, Policja Lubartów, wypadek, wypadek śmiertelny

Zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do wypadku

2025-11-272025-11-27 motoadmin

Najprawdopodobniej nieprawidłowe wymijanie było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Radzyniu Podlaskim na ulicy Lubelskiej. Kierująca osobową Toyotą 26-latka na łuku drogi zderzyła się z jadącym z naprzeciwka VW Golf. W wyniku zderzenia aut […]

Dla kierowców, Kronika Policyjna, Utrudnienia, WypadkiPolicja Radzyń Podlaski, Radzyń Podlaski, wypadek

Potrącenie pieszej na przejściu w Siedlcach

2025-11-272025-11-27 motoadmin

Wczoraj (26.11) na ul. Starowiejskiej w Siedlcach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. 66-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku i apeluje do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę […]

Dla kierowców, Kronika Policyjna, WypadkiSiedlce

28 kolizji i 3 poważne zdarzenia drogowe w powiecie siedleckim

2025-11-252025-11-25 motoadmin

Miniony weekend (22-24.11) na drogach powiatu siedleckiego okazał się wyjątkowo niebezpieczny. Policjanci odnotowali 28 kolizji i 3 poważne zdarzenia drogowe, w których ucierpiało kilka osób, w tym dzieci. Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę, dostosowanie […]

Dla kierowców, Kronika Policyjna, WypadkiPolicja Siedlce, Siedlce

Uszkodził Toyotę. Policja poszukuje sprawcy.

2025-11-242025-11-24 motoadmin

Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonych do tekstu zdjęciach. Osoba ta dokonała umyślnego uszkodzenia samochodu, powodując straty w kwocie 5 000 zł. Komenda […]

Wypadki

Stronicowanie wpisów

Poprzednie 1 … 35 36 37 … 59 Następne
  • Dla kierowców
  • Fotoradary i odcinkowe pomiary prędkości
  • Komunikacja miejska
  • Komunikaty UOKiK
  • Kronika Policyjna
  • MotoWydarzenia
  • Utrudnienia
  • Wypadki
reklama

Kategorie

  • Dla kierowców
  • Fotoradary i odcinkowe pomiary prędkości
  • Komunikacja miejska
  • Komunikaty UOKiK
  • Kronika Policyjna
  • MotoWydarzenia
  • Utrudnienia
  • Wypadki
  • Patronat medialny
  • Polityka prywatności
  • REKLAMA

Archiwa

  • sierpień 2026
  • lipiec 2026
  • czerwiec 2026
  • maj 2026
  • kwiecień 2026
  • marzec 2026
  • luty 2026
  • styczeń 2026
  • grudzień 2025
  • listopad 2025
  • październik 2025
  • wrzesień 2025
  • sierpień 2025
  • lipiec 2025
  • czerwiec 2025
  • maj 2025
  • kwiecień 2025
  • marzec 2025
  • luty 2025
  • styczeń 2025

Znajdź nas na Facebooku

  • Facebook

Kontakt z nami:

kontakt@motomazowsze.pl
  • Patronat medialny
  • Polityka prywatności
  • REKLAMA
Copyright © All rights reserved. motomazowsze.pl
Magazine Plus by WEN Themes
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia". Przeczytaj naszą politykę cookie
Ustawienia Zaakceptuj wszystko
Cookies
Wybierz, jakie pliki cookies chcesz zaakceptować. Twój wybór zostanie zachowany przez rok. Przeczytaj naszą politykę cookie
  • Konieczne
    Te pliki cookie nie są opcjonalne. Są one potrzebne do funkcjonowania strony internetowej.
  • Statystyka
    Abyśmy mogli poprawić funkcjonalność i strukturę strony internetowej, na podstawie tego, jak strona jest używana.
  • Doświadczenie
    Aby nasza strona internetowa działała jak najlepiej podczas twojego przejścia na nią. Jeśli odrzucisz te pliki cookie, niektóre funkcje znikną ze strony internetowej.
  • Marketing
    Udostępniając swoje zainteresowania i zachowania podczas odwiedzania naszej strony, zwiększasz szansę na zobaczenie spersonalizowanych treści i ofert.
Zapisz Zaakceptuj wszystko