Czołówka Seata z Nissanem

Wczoraj przed godz. 19.00 w Koroszczynie kierująca Seatem 57-latka na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z Nissanem. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła 57-latka. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze!

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 19.00 na ul. Piłsudskiego w Koroszczynie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Seat 57-latka, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się  z Nissanem. Drugim autem kierowała 28-latka, która podróżowała ze swoimi dziećmi.

W chwili zdarzenia kierujące pojazdami były trzeźwe. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała kierująca Seatem

Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę pojazdu w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: Policja Biała Podlaska, autor: nadkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla