Pożar sokołowskiego autobusu na A2

W piątek (07.03) około godziny 9:00 na autostradzie A2 w rejonie węzła Siedlce Zachód zapalił się autokar marki Scania, którym podróżowało 43 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach oraz pięcioro dorosłych opiekunów.

Wszyscy pasażerowie opuścili pojazd i nikomu nic się nie stało.

W akcji gaśniczej brało udział 6 zastępów straży pożarnej.
Autokar należał do PKS Sokołów Podlaski i spłonął doszczętnie.

Na chwil obecną nie są znane przyczyny pożaru autokaru.

zdjęcia: OSP Kotuń