Kierowali autami chociaż nie mieli do tego uprawnień.
Ostrowscy policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli dwójkę kierujących autami, nie mających uprawnień do kierowania pojazdami. Sprawy będą miały finał w sądzie. Ostrowscy policjanci z ruchu drogowego zatrzymali dwójkę kierujących, którzy pomimo braku uprawnień […]




