Wpadli podczas akcji „Prędkość”. 21-latek pędził 180 km/h
Policjanci z bialskiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. W przypadku 21-latka kierującego Fordem urządzenie wykazało, że pędził z prędkością 180km/h… Kierujący stracili uprawnienia, zostali też ukarani wysokimi mandatami karnymi. Apelujemy o […]